Opis ogłoszenia

Oferujemy na wynajem przyczepy, lawety, auto lawety oraz samochody osobowe i dostawcze. Oferowana laweta ma 2700 DMC Dopuszczalna ładowność 2140 kg Rok produkcji 2017 Świetna pod przewóz mini koparki, mini ładowarki, wózka widłowego, walca itd. Posiadamy szeroki wybór przyczep, lawet a także samochodów osobowych i dostawczych. Nasza oferta ciągle rośnie !!! NIE POBIERAMY KAUCJI !!! PASY DO MOCOWANIA SĄ W KOMPLECIE Z LAWETĄ. Zachęcam i zapraszam do odwiedzenia naszej wypożyczalni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00. SOBOTA 7:00 - 15:00 Pozostałe godziny a także niedziela na telefon. SOLCA MAŁA 50 (przy trasie nr E 91) Zapraszamy również do rezerwacji online na stronie www.mbm-przyczepy.pl NAJTAŃSZE CENY W POLSCE I NAJLEPSZA OBSŁUGA ! LEPSZEJ WYPOŻYCZALNI NIE ZNAJDZIESZ ! ZADZWOŃ A SIĘ PRZEKONASZ ! 66*******55 ( właściciel ) 69*******32 ( biuro )

Inne

Kontakt

Mateusz

Lokalizacja

Ozorków, zgierski, Łódzkie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas