Opis ogłoszenia

Witam. Firma Travel KING przyczepy kempingowe oferuje: Wynajmem przyczep kempingowych. Przyczepy od 4 do 7 osobowe. Wszystkie w bardzo dobrym stanie dzięki wbudowanemu ogrzewaniu można użytkować nawet do -15°C. Przyczepy są w pełni wyposażone, sprawne pachnące i gotowe na dalekie podróże. Przyczepy są w pełni wyposażone w potrzebny asortyment kempingowy + lusterka do samochodu. Kempingi są samowystarczalne i nie potrzeba im zasilania 230v co pozwala nam na pełną niezależność. Preferujemy wynajem od 4 dni. Kaucja zwrotna w wysokości 1500zł. Istnieje możliwość doprowadzenia przyczepy pod wskazany adres. Podana cena obowiązuje przy wynajmie na 30 dni. 1700 zł miesięcznie. Znajdujemy się w Wiśniew k. Siedlec Więcej inf. Pod nr. tel. Zapraszam do kontaktu

Inne

Kontakt

Adam

Lokalizacja

Białystok, Bojary
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas