Opis ogłoszenia

Wynajem Podnośnika Koszowego, zwyżki. Posiadamy zwyżki 16m 20m 26m Posiadamy uprawnienia wysokościowe i UDT do obsługi podnośnika wraz z uprawnieniami SEP 15KV ceny od 90 zł/h w zależności od zwyżki i czasu wynajmu Podnośniki nożycowe elektryczne 8m , 10m, 12m.. ceny od 90 zł/dobę w zależności od zwyżki i czasu wynajmu Oferujemy -wynajmem podnosnika wraz z operarorem -montażem oświetlenia ulicznego - konserwacja oświetlenia zewnętrznego, -pracami blacharsko-dekarskimi, - czyszczeniem rynien, - montażem rur spustowych, - montażem płotków przeciwśniegowych, - konserwacja oświetlenia zewnętrznego, - wycinka drzew i gałęzi, - konserwacja konstrukcji stalowych, - montażem anten, - montażem instalacji elektrycznych i wentylacyjnych, - myciem i malowaniem okien i elewacji, - wynajmem podnosnika do prac filmowych i fotograficznych, - wszelkimi pracami na wysokościach. Wystawiamy faktury VAT. ceny od 90 zł/h w zależności od zwyżki i czasu wynajmu

Inne

Kontakt

Tomek

Dodatkowe informacje

Operator:Nie

Lokalizacja

Katowice, Kostuchna
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas